Fradi újpest meccs 2019

Újpest 1-1 Ferencváros | Összefoglaló 2019.02.09. - YouTube

Gyászol a Fradi család, elhunyt Branikovits László Újpest . További események # Szolgáltatások. Zöld és fehér magazin. A havonta megjelenő Zöld és fehér magazin olvasói a klubról és a Fradi sportolóinak életéről tudhatnak meg új részleteket. Fradi app

2019.V.4. Ferencváros – Újpest: 2-1 | Tempó, Fradi! fradi újpest meccs 2019

A Fradi emlí­tett, 1966 és 1969 közötti hazai veretlenségi sorozatát pont az Újpest törte meg. 1969. május 15-én a Népstadionban a bombaerős Dózsa Dunai II Antal és Bene Ferenc góljával győzött 2:0-ra. „Két gyors ellentámadás döntött” – hirdette lapunk, megjegyezve: „Csak támadással nem …

Fradi.hu

Az NB I 7. fordulójában a két meccs óta veretlen Paksi FC hazai pályán fogadja a ZTE FC-t. Kövesd élőben a csakfoci.hu-n a legfontosabb történéseket! 2020-10-18 14:15

2019.II.9. Újpest – Ferencváros: 1-1 | Tempó, Fradi!

A 2019/20-as idény is közel telt házas meccsekkel kezdődött. A szezon első hazai meccsén, a Ludogorec ellen 18.115-en szurkolták ki a bolgárok elleni győzelmet. A továbbjutás után pedig a máltai Valletta ellen is tömöttek voltak a lelátók, 18.603-an látták a 3-1-es sikert.

Videos of Fradi Újpest meccs 2019

Az Újpest mérkőzésein esik a legkevesebb gól a 2018–2019-es bajnokságban (1.84 az átlag), a Ferencváros mérkőzésein a második legtöbb (2.74). 69. PERC Frimpong érzékeny helyen találja el Novothnyt, de már jobban van a csatár. 67. PERC

A Fradi négy legeredményesebb gólszerzője (Davide Lanzafame: 14 gól, Varga Roland: 11, Böde Dániel: 7, Ivan Petrjak: 6) annyiszor talált be együttvéve a 2018–2019-es idényben, mint az Újpest (38). FÉLIDŐ

Fradi.hu

Gólt is szereztem a Valerenga ellen” – kezdte klubja honlapjának Boli, aki áttért a Fradi–Újpestre is. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz az Újpest elleni meccs, hiszen már sokat hallottam róla. Az egész város erről beszél, ezért várom, hogy megtapasztaljam a …

2019.X.19. Ferencváros – Újpest: 1-0 | Tempó, Fradi!

A Fradi kiütötte Urblíkékat, de az Újpest lőtte a legtöbbet 2019. február 24. Az OTP Bank Liga 22. fordulójában a Ferencváros 4 az Újpest 5 gólt lőtt hazai pályán a kiesés elől menekülő ellenfelének.

Discover the new, elegant piquet shirts with the club badge in the Fradi Streetwear collection! Buy. Away jersey 20/22. Green, black and white. We wanted to indulge our fans with the black colour, as our new away kit is made for you! Buy. Fradi streetwear.