Inloggen

Blogs

Magyarország portugália eb meccs

Cristiano Ronaldo hisztériájától hangos az internet: a

Gera ezzel a második legidősebb Eb-gólszerző lett Ivica Vastic után, aki 2008-ban talált be osztrák színekben. A kapuban viszont a valaha volt legidősebb Eb-szereplő szorgoskodott, Király Gábornak elsősorban a makacsul próbálkozó Ronaldo lövéseinél kellett résen lennie, igaz, ezek közül csak egy volt veszélyes: a 29. percben a bal alsóba tartó szabadrúgása megpattant.

MAGYARORSZÁG - PORTUGÁLIA 🐧 Foci EB 2016 mérkőzés [FIFA

Ma este Magyarország súlyos meccset játszik, az ellenfél Portugália. A portugálokkal még nem játszott a csapat a selejtezők során, de optimisták. Az ellenfél nem optimista, hanem magabiztos. Reméljük, hogy meglepjük őket, a győzelem kötelező! HAJRÁ MAGYAROK! MagyarországPortugália 0–1 Gólszerző: Pepe 9. Nem játszották le a portugálok a magyarokat, de

Magyarország - Portugália eb-meccs (22.06. 2016) - YouTube

Magyarország tehát egyenes háttal búcsúzik, a belgák pedig jelezték, hogy az Eb legvégéig számolni kell velük. A meccs eleve nem kezdődött jól a magyaroknak: Kleinheisler László lesérült a bemelegítésen, ezért a magyar válogatott egyik alaptagja, aki a Portugália elleni meccsen már kimondottan a továbbjutás miatt

Sport: Magyarország–Portugália: 3-3! Veretlenül magyarország portugália eb meccs

Gólzápor volt Lyonban, de jól jöttünk ki belőle. Gera Zoltán irgalmatlanul nagy góljával vezetett Magyarország Portugália ellen, Nani a 42. percben egyenlített, de a második félidő elején megint vezetést szereztünk Dzsudzsák Balázs megpattanó szabadrúgásával, aztán Cristiano Ronaldo mesteri sarkazással egyenlített. Majd Dzsudzsák robbantott újra, aztán CR7 ismét

Index - Sport - Magyarország–Portugália - Percről percre

Portugália eredmények, tabellák és részletes meccsinformációk (gólszerzők, piros lapok, oddsok összehasonlítása, …) az Eredmenyek.com oldalain. A(z) Portugália eredményein kívül további több mint 90 ország több mint 1000 labdarúgó bajnoksága és kupája is elérhető az Eredmenyek.com oldalain a világ minden tájáról.

Az Eb legjobb meccsén majdnem kiejtettük a portugálokat

A franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság F-csoportjának utolsó forsulójában magyarország Portugália ellen biztosította be a csoportelsőségét. Az m4sport.hu-n most visszanézheti a …

A Portugália–Magyarország férfi kézilabda-Eb-csoportmeccs magyarország portugália eb meccs

MagyarországPortugália - Gera és Dzsudzsák elképesztően nagy góljaival játszottunk 3-3-as döntetlen Portugáliával, ennyi elég volt, hogy behúzzuk a csoportot.

Videos of Magyarország Portugália EB Meccs

Portugália-Magyarország - 34-26-ra kapott ki Portugáliától a magyar kézilabda-válogatott az Eb-középdöntőben, ezzel elúszott az olimpia.

Az Eb legjobb meccse után csoportgyőztes a magyar

Magyarország 5 ponttal csoportelső, és várja az ellenfelét az E-csoportból, Portugália pedig harmadik, és Horvátországgal csap össze a legjobb 16 között. Traustason az utolsó pillanatban megnyerte Izlandnak a mérkőzést, ezzel az északiak megelőzték Portugáliát, és Angliával játszanak a nyolcaddöntőben.

Remek meccs után, egyenes háttal búcsúzik az Eb-től a

Hogyan alakul az utolsó csoportmérkőzésünk az EB-n? Már most láthatjátok a szerda esti mérkőzést, mindezt 105 perc helyett mindössze hét percben. A játék meg

Magyarország–Portugália (élő közvetítés) | A Szabadság

A Portugália–Magyarország férfi kézilabda-Eb-csoportmeccs

A első félidő végén még csak két góllal vezettek a portugálok, a meccs végére azonban teljesen szétestek a magyarok. Beharangozó Kézi-Eb: a megdicsőülés és a rémálom forgatókönyve

Magyarország - Portugália eb-meccs (22.06. 2016) - YouTube magyarország portugália eb meccs

A lengyelek nem a gólérzékenységükről, a portugálok pedig nem a győzelemre törő játékukról tettek eddig tanúbizonyságot az Eb-n. Végső soron mindkét állítás megállta a helyét ma este is, és végül az újabb döntetlenjükkel immár elődöntőbe jutó portugálok …

Cristiano Ronaldo hisztériájától hangos az internet: a magyarország portugália eb meccs

Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Portugália-Magyarország meccs Portugália-Magyarország meccs vélemény? Ami pedig a legrosszabb, hogy állandóan mindenki az EB-n nyújtott teljesítménnyel jön. Az, hogyan játszottunk akkor, már a múlt Arra már nem lehet építeni semmit.